Helista +372 515 0688  
E-R 9:00-18:00
Menu
Toode lisati korvi!
Hinnapäring
   Email again:

   LogOX 3in1 multitööriista komplekt metsatöödeks

   LogOX 3in1 multitööriist on ideaalne lahendus metsatöödeks või arboristidele igapäevatööks ja abimeheks saeraamiga töös palkidega tegelemisel ning loomulikult ka oma kodu- või taluõuel. Tehes tööd näiteks puulõhkujaga, mootorsaega või saeraamiga jne, teeb LogOX 3in1 komplekt kõik kiiremaks, lihtsamaks ja ka ohutumaks!

   LogOx multitööriistaga teenid tagasi! Toetades palki on saetöö mugavam, ja ühtlasi kaitsed tänu LogOX´ile ka saeketti, ning see peab kauem teravamana vastu. Tugev, kompaktne ja portatiivne -hästi läbi mõeldud lihtne lahendus. Sa ei pea enam kandma vähemalt kolme erinevat tööriista metsas või mujal objektil kaasas, vaid saad ühe komplektiga lahendada erinevad toimingud puiduga.

   Tutvu ka siin kodulehel olevate väga praktiliste videode ja piltidega ning tule tutvu tootega Aiatähe esindustes!
   Hind: 189.- EUR (+km) / 226.80 (km-ga)
   * EXW Tallinn

   KOMPLEKTI ÜLDISED ANDMED

   Kaal:5,44 kg
   3in1 komplekti kuulub:LogOx Hauler 
   Cant Handle Extension
   T-bar Attachment   LogOx 3in1 komplekti abil, saad: palke pöörata, tõsta ja vedada + kasutada saepukina!

   Vaata PRAKTILIST VIDEOT KASUTAJALT: SIIT!
   • LogOX 3in1 multitööriista tugevuse ja turvalisuse tagab see, et see on tehtud tugevast (hollw frame) Ameerika terasest. Patenteeritud konstruktsioon võimaldab kiiret ja mugavat tööd: saad palke tõsta ja liigutada ilma, et oleks liigne pinge ja valu, mida võib põhjustada pidev keha pinges asend kummargil sikutades. 
   • Lisaks profikasutajatele on LogOx 3in1 komplekt on tunnustust saanud ka näiteks ka Perdue ülikooli mittetulundusühingu AgrAbility pool, mis osutab puuetega põllumajandustöötajate teenuseid. LogOx on tubliks abimeheks inimestele ka, kel seljaga mure või mõni muu füüsiline piirang suures mahus või täiskoormusel puiduga tegelemisel.
   • LogOx multitööriista komplekt on üks kompaktsemaid turul olevaid lahendusi. Paigaldage see oma kotti või lisavarustusena müüdavasse spetsiaalsesse CarryOX kandekotti, mis samuti meilt saadav.
   LogOx 3in1 multitööriista komplekti moodustavad:
   Log OX Hauler - palgihaarats: et tõsta, vedada ja laadida palki näiteks puulõhkumismasina peale, ilma, et peaks ebamugavalt või pinge seljas kummarduma jne.  21" palgihaarats, et palke veeretada/liikutada. 
   Cant Hook - palgipööraja. Cant Handle pikendus muudab palgihaaratsi palgipöörajaks.
   Timberjack - palgi tugipukk ehk nö. saepukk (T-bar lisa muudab komlekti palgi tugipukiks).

   LISAVARUSTUS:
   Palgihaaratsi hoidja vöö külge
   Spetsiaalne CarryOx kandekott, mahutamaks kompaktselt ära kogu kogu LogOx 3in1 metsatöö komplekti.


   Lisavarustus