Helista +372 515 0688  
E-R 9:00-18:00
Menu
Toode lisati korvi!
Hinnapäring
   Email again:

   Saeraam kettsaele Timberjig - KAMPAANIA HINNAGA!

   Timberjig on patenteeritud ilmastiku kindel ja kvaliteetne käeshoitav saeraam prussist/lauast erinevas mõõdus saematerjali lõikamiseks. Lihtne ja käepärane viis koduseks kasutuseks, et ise palgist lauamaterjali välja saagida. Tule vaata Aiatähe kauplustes kohapeal!

   Osad komplektis: Big Mill Timberjig saekelk, nurkklambrid ja kruvid.
   Palgi läbimõõt: max 60 cm.

   Soovituslik sae võimsus: vähemalt 2,5kW
   Sobib ükskõik mis marki saele, vajalik ainult kahe ketikaane mutri olemasolu. Aiatähe valikust optimaalne soovituslik valik STIHL MS 391 või STIHL MS 291.

   Tutvu tootega Aiatäht Tallinn või Saku kaupluses!

   Hind: 190.83 EUR (+km) / KAMPAANIA 174.16 EUR (+km)
   * EXW Tallinn

   töödeldava materjali andmed

   Max. palgi läbimõõt60 cm
   Max. palgi pikkusotsest piirangut ei ole
   Tootlikkus **
   keskmiselt 1-2m3/h

   võimsus

   PeamootorSoovituslik saag võimsusega: vähemalt 2,5 kW. 

   Logosol TimberJig muudab teie kettsae teisaldatavaks saeraamiks.
   Kas te olete kunagi unistanud oma saematerjali lõikamisest, kuid teil pole selleks olnud maad ega ressursse. Selle väikse saeraamiga saate kiiresti ja hõlpsalt saematerjali lõigata. Selle tööriista funktsioonid lihtsad, töökindlad ja kvaliteetsed.
   Esimeseks eeliseks on see, et seadet saab kinnitada nende sama kahe poldiga, mis hoiavad sae küljes keti juhtplaati. Saeraami jaoks pole vaja juhtplaadi sisse puurida täiendavaid auke.Teiseks eeliseks on see, et TimberJigi pakendis on nurkklambrid ja kruvid sirge puidust juhtrelsi ehitamiseks. Relssi kasutatakse lameda pinna saamiseks ainult esimese kahe lõike jaoks.
   Sealt edasi paigutatakse Timberjig reguleeritavale juhikule, mis määrab laua paksuse.
   Väiksemate palkide jaoks soovitame korraliku tööasendi saamiseks asetada palk vöökõrgusele.

   TimberJig on täisvarustusega käeshoitav saeraam ning seda on võimalik täiendada.
   Parim tööriist saematerjali töötlemiseks otse metsas ning seda saab täiendada erinevate osadega.
   Meie pakume teile peamised osad ja kava, kuidas kodus ehitada oma saeraam. Enne saagima hakkamist peate ise puidust ehitama oma saeraami osad, nimelt juhtrelsi ja relsitoed. Juhtrelsi ja relsitugede kokkupanekuks kokkupanekuks vajalikud materjalid on kõik TimberJigi komplektis olemas.
   Terasosad on tootmise ajal töödeldud lämmastikoksiidiga. Sel viisil töödeldud teras on musta värvi ning see annab suurema roostekindluse ning materjal on vastupidavam ja kulumiskindlam. Suure vastupidavuse ja roostekindlusega anodeeritud alumiiniumi kasutatakse skaala hoova jaoks, mis täidab nii hoova kui ka paksusskaala ülesannet.

   Mugavuse ja vajaduse suurenedes on võimalik hiljem Timberjig mootorsae kelgule lisaks osta allolevad lisad, et kokku panne Big Mill Basic saeraami komplekt:

   Big Mill süsteemi juhtrelsi toe ilma juhtrelsita (tootekood: 49000021005&log) jajuhtrelsi Logosol saeraamile 2,75 m, ilma vahetükita (tootekood: 45070011000&log). Antud saeraami/saekelku mugav transportida ja teostada tööd seal kus vaja. Lihtne lahendus, mis aitab väärtuslikult puitu ära kasutada ka väiksema materjali koguse korral.

   Tasub teada BIG Mill süsteemi kohta:

   Lõigake võimalikult lühikesed palgid ning edasine töö on täpsem ja hõlpsam. Alumiiniumist juhtrelsse saab kokku sobitada ja vajadusel pikendada. Juhtrelsid on saadaval pikkustes 0,5 m, 1 m ja 2,75 m. Kui juhtrelss on pikem kui 4 m, tuleb sobitada juhtrelsi tugi palgi keskele. Kui see on pikem kui 7 m, tuleb kasutada kahte juhtrelsi tuge.

   Kui te soovite oma puidutööprojekte edasi arendada, siis saab saeraami Timberjig ja Big Mill süsteemi juhtrelsse sobitada saeraamiga Logosol Sawmill ja Woodworker’s Mill. Paketid on koostatud nii, et teil on olemas kõik vajalik, kuid kõiki süsteemi osi saab ka eraldi tellida. Lisateavet süsteemi kõikide võimaluste, osade ja tarvikute kohta saate lugeda juhendist. Me saame teile kaasa anda palkide saagimiseks vajaliku kettsae, juhtlati ja ketid, aga te saate kasutada ka standardseadmeid, kui teil on juba olemas kahe juhtplaadipoldiga kettsaag.

   Saagimine on lõbus! Raske on ületada rõõmu, mille saate oma esimese laua saagimisest!