Helista +372 515 0688  
E-R 9:00-18:00
Menu
Toode lisati korvi!
Hinnapäring
   Email again:

   Kaubamärgid


   Juba üle 25 aasta on Wirex Grupp olnud üks Poola juhtivamaid saeraamide tootjaid. Ettevõte toodab kõrge kvaliteediga ja töökindlaid seadmeid, mis on auhinnatud kuldmedalitega nii riigi siseselt kui ka teistes riikides. Ajaloo vältel on laiendatud tootmist läbi erinevate üksuste, mis seotud puidutöö seadmete tootmisega. 

   1993 aastal alustati saeraami tootmist enda vajaduste põhiselt, millest nüüdses on välja kasavanud korralik saeraami tööstus.Hetkel on Wirex Grupp´i müügist 50% masinate tootmise kanda, ning ülejäänud osa müügist kuulub samuti puidutöötluse valdkonda. Põhiliselt toodetakse saeraame ja saetöö tehnikat väiksema ja keskmise suurusega ettevõtetele või teenuse osutajatele, kes töötlevad umbes 100 - 35 000m3 puitu aastas. Väiksemate mudelite osas häid lahendusi ka eratarbijale.

   Otsustad soetada Wirex seadme, teed valiku kõrge kvaliteedi ja mõistliku hinna kasuks. Ettevõte on võimeline vastu tulema ka klientide individuaalsetele vajadustele, tehes konkreetse tellimuse puhul vastavaid muudatusi - lähtuvalt kliendi spetsiifilistest vajadustest. 

   Valides WIREX seadme: 
   • Madaldad paigaldamis- ning ettevalmistuskulud.
   • Madala energiatarbega seadmed, puudub vajadus trafo paigaldamiseks.
   • Peale seadme töökohta paigaldamist, saad alustada koheselt tööd (masin komplekteeritud).
   • Efektiivsuse tõus - parema kvaliteediga toodang, võrreldes traditsiooniliste raamsae masinatega.
   • Olemas edasine järelteenindus ehk tehniline tugi ja varustame sind jooksvalt kulu- ja varuosadega.
   • Valides Wirexi, saad seadme, mis teenib sind kaua ja kindlalt!
   WIREX - alates väikestest lihtsamatest farmer saeraamides kuni täishüdrauliliste mobiilseteni välja, komplekteerime ka saeliine.


   Timbery on rahvusvaheliselt tunnustatud USA bränd, mille tehas asub Poolas. Timbery saeraamide ja puidutööseadmete ametlikuks esindajaks Eestis on Aiatäht OÜ.

   Ostes saeraami või mõne muu suurema seadme, on see märkimisväärne rahaline investeering. Timbery missiooniks on pakkuda kvaliteeti, seadme lihtsat kasutust ja vastavat seadet oma klassi parima hinnaga. Meie tootevalikus olevad Timbery kaubamärgi saeraamid on heaks ja läbimõeldud lahenduseks just ennekõike kodukasutajatele.


   Ühendades 30+ aastat kogemusi tööstuslike ja portatiivsete saeraamide ehituses, on Timbery inseneridele püstitatud pidevalt kasvavad nõudmised, et saeraamid vastaksid järgmistele tingimustele: 
   - madalama hinnaga, kuid saeks sama hästi või paremini kui konkureerivad brändid.
   - vastaksid uuendustele ning pidevale innovatsioonile.

   Valides Timbery : saad seadme, mis vastab kõrgele kvaliteedile, puhtale disainile ning korralikule saetööle. 
   Taskukohane saagimine mugava ja töökindla saeraamiga algab Timbery´st!
   Logosol on Rootsi juhtiv puidutöötlus- ja puidutööseadmete ettevõte. Tunnustatud ja tuntud lahendused näiteks eraisikutele just väike- kettsaeraamide ning metsanduse abivahendite näol. Logosol tootevalik võimaldab aga toodete näol kasvatada era tarbimist ka teenus osutamiseks.

   Logosol  töötab välja ja müüb ainulaadseid puidutöötlus- ja puidutööseadmeid. Uuenduslike ja taskukohaste lahendustega on tuntavalt muutnud metsandus- ja puidutöötlustöid enam kui 20 aasta jooksul. Logosol tooteid tuntakse nende ehituse lihtsuse, töökindluse ja tõhususe poolest. Need toodete ja tarvikute moodul-lahendused aitavad klientidel oma kodust kasutust äriks kasvatada, ning samaaegselt oma seadmeid hõlpsalt ja kiiresti vajadusel uuendada. 

   Oleme Saksa tootja SERRA saeraamide ja puidutööseadmete ametlikuks esindajaks Eestis.

   Siit ülevaatlik video meie kliendist, kes soetanud Serra lintsaeraami.


   SERRA lintsaeraamid:

   - valik pigem teenusepakkujale või  nõudlikule erakliendile
   - saeliinid erilahendustega
   - statsionaarsed või mobiilsed
   - bensiini-, elektri- ja diiselmootoriga
   - laia lindi kasutus kiiremaks ja täpsemaks tööks

   Hetkel saad kogu Serra toodanguga tutvuda eraldi tootja kodulehel SIIN: www.serra-sawmills.com
   Küsi lisainfot: info@saeraam.ee või tel. +372 5150688
   QSGS tehnoloogia: puidutööstuse lõikeriistade tootja. QSGS Technology asutati 1995. aastal. Ettevõtte nimi (Quality of Swedish German and Swiss Technology)- Rootsi, Saksa ja Šveitsi tehnoloogia kvaliteet - peegeldab äripartnereid, kes aitavad kaasa ühisele kontseptsioonile tagamaks tootmisliini tehnoloogia, materjalide tarneahela ja kvaliteedi kontrolli.
   Ettevõtte toodab puidu töötlemise tööriistu ja Armoth on üks tuntumaid ja tunnustatumaid saeterade brände üle maailma, mis katab pea iga kliendi vajaduse tänu väga laiale mudelivalikule. Ka Saeliinid OÜ tootevalikus on antud saelintide bränd kõige enim müüdud.
   Peamine au selle tehnoloogia avastamisel kuulub Saksa ettevõttele Risse+ Wilke. QSGS nimi on kombinatsioon tehnoloogia välja töötanud riikide nimedest. Tootjale tarnib materjali 100% Saksa ettevõte – ThyssenKrupp AG.

   Armoth tootevalikus on:
   • Lindid laiusega 27-60 mm (saadaval ka kõvasulam hammastega lindid, bimetall – ei vaja peale teritust eraldi räsamist)
   • Lindid laiusega 60-270 mm (kõvasulam hammastega lindid)
   • Raamsaelehed
   Saab tellida kõiki mõõte vastavalt kliendi soovile. Valikus ka sellist tüüpi linte, mis ei vaja räsamist.
   Esindame REMET kaubamärgi tehnikat Eestis, tuues maale puidutööseadmeid nagu näiteks puidutükeldajad (küttepuude tegemiseks) jne. Remet CNC Tehnology on tunnustatud ja tänapäeva uuel tehnoloogial põhinev Poola ettevõte, kes pakub mitmesuguseid teenuseid metallelementide mehaanilise töötlemise valdkonnas, pakkudes teenuseid mitmete nüüdisaegsete CNC masinate baasil. Kõik on vastavuses EN ISO 9001: 2008 Euroopa normidele.  
   Müüme edasi ka VARI kaubamärgi puidutöö seadmeid - edukas Tšehhi tootmisettevõtte, kelle alguslugu pärineb 1969 aastast. Oma pika ajaloo vältel on toodud turule erinevaid tootegruppe aia-, põllumajandus-, haljastus- ning puhastustehnika valdkonnas. Aiatäht OÜ on VARI toodete maaletooja Eestis, pakkudes antud kaubamärgi tehnikaga klientidele kvaliteeti, mugavaid ja tootlike lahendusi mõistliku hinnaga. Toodetele garantii, järelhooldus ning kulu- ja varuosad.

   VARI toodete nimistusse kuuluvad näiteks: puulõhkujad, halumasinad, kreissaed, oksapurustajad (aga ka kõrge heina lõikurid, tänavapuhastusharjad, mullafreesid jne)